آکادمی فن و فود

کارگاه آموزشی

مقاله نویسی تخصصی در مهندسی صنایع غذایی

در 20 جلسه ویدئویی به یک مقاله نویسی حرفه ای در زمینه تخصصی خود تبدیل شوید

مقاله نویسی یعنی ارتقاء رزومه و ارائه تخصص و دانش شما در بستری مطمئن؛ مستند و دردسترس و این به معنای تاثیر مستقیم این مهارت بر آینده شغلی و تحصیلی شما می‌باشد.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟؟

دلیل اول

صنایع غذایی به عنوان یک رشته پویا و با گستردگی بالا جهت مقاله‌نویسی و ارتقا رزومه بسیار مستعد می باشد و شما متخصص صنایع غذایی نباید خود را از این شانس مسلم مرحوم کنید.

دلیل دوم

مقاله نویسی یک چهارچوب مشخص دارد و شما به عنوان یک فرد آکادمیک نیاز دارید که یکبار برای همیشه با این فریم آشنا شوید و مادام العمر از آن استفاده کنید؛ قالب کلی را که یاد بگیرید، قادر خواهید بود در هر حوزه ای پژوهش خود را با ریختن در آن قالب به یک مقاله ارزشمند تبدیل کنید.

دلیل سوم

رشته صنایع غذایی از رشته هایی است که پتانسیل بسیار زیادی جهت مهاجرت تحصیلی دارد و برای این امر شما نیاز به یک رزومه پژوهشی عالی دارید و این امر نیز مستلزم داشتن مهارت نگارش مقاله می باشد.

دلیل چهارم

این دوره می‌ تواند تاثیر چشمگیری در افزایش شانس اشتغال شما داشته باشد؛ چگونه؟ یک متخصص صنایع غذایی یا باید استخدام شود که این دوره رزومه او را قوی می کند و یا باید کارآفرینی کند که این دوره به او ایده پردازی و کشف نیازها

را می آموزید + اصول ارائه یافته ها و رشد اجتماعی و علمی

وجه تمایز این دوره با دوره‌های مشابه چیست؟

اختصاصی بودن برای صنایع غذایی

دوره‌های مقاله نویسی معمولا به صورت عمومی ارائه میگردند و مختص یک رشته خاص نیستتند، اما این دوره آموزشی به صورت اختصاصی با مثال‌های متعدد و صرفا برای رشته صنایع غذایی تهیه گردیده است.

کارگاهی و قابل اجرا

این دوره فقط یک آموزش تئوری نیست؛ بعد از ارائه هر یک از مفاهیم مربوط به مقاله‌نویسی، چندین مقاله تخصصی صنایع غذایی به صورت کارگاهی جهت قطعی سازی یادگیری بررسی و تحلیل می گردند.

بیان کامل و ساده مطالب

مطالب به زبانی ساده و با شرح و تفصیل کامل ارائه گریده است. به شکلی که حتی اگر شما هیچ گونه تجربه ای در زمینه پژوهش و مقاله نویسی ندارید؛ در پایان دوره می‌ توانید اولین مقاله حرفه ای خود را شروع کنید.

تجربه محور و تست شده

آموزش های ارائه شده حاصل تجربیات عملی مدرس دوره بوده و شما یک نقشه راه پیموده و آزموده شده را از کسی که مسیر را تا انتها رفته است دریافت می کنید.

مقالات علمی یک ساختمان مشخص دارند؛ یعنی از اجزای مشخص ساخته شده اند هر یک از این اجزا خود قالب مشخص دارند؛ یعنی از عبارات مشخص ساخته شده اند؛ در این دوره عبارت قطعی ساخت قالب اجزای ساختمان مقالات حرفه ای را یاد بگیرید!!

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجویان و فارغ التحصیلان صنایع غذایی بویژه تحصیلات تکمیلی

اگر در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترایصنایع غذایی مشغول هستید و به اصول مقاله نویسی مسلط نیستید بدون شک نمی توانید خروجی مناسبی از مقطع تحصیلی خود بگیرید؛ این دوره آموزشی برای شما حیاتی است…..

فارغ التحصیلان یا دانشجویان صنایع غذایی علاقمند به استخدام در کارخانجات مواد غذایی

اگر در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترای صنایع غذایی مشغول هستید و به اصول مقاله نویسی مسلط نیستید بدون شک نمی توانید خروجی مناسبی از مقطع تحصیلی خود داشته باشید؛ پس این دوره آموزشی برای شما حیاتی است…..

مسئولین فنی/مدیران تولید/مسئولین آزمایشگاه در کارخانجات مواد غذایی

شما به عنوان عضو علمی-تخصصی یک شرکت تولیدی با داشتن رزومه آکادمیک حرفه ای ارزش و اعتباری متفاوت نزد کارفرمای خود به دست خواهید آورد و این یعنی افزایش امنیت شغلی و امکان رشد جایگاه از نظر موقعیت و درآمد

علاقمندان به مهاجرت تحصیلی و شغلی

بی شک یکی از مهمترین ارکان موفقیت در

گرفتن پذیرش از یک دانشگاه بین المللی داشتن مقالات تخصصی در حوزه تحصیلی و شغلی

است که بیانگر دانش و مهارت پژوهشی و مدیریتی شما خواهد بود.

علاقمندان به ادامه تحصیل در مقاطع دکترا یا بالاتر

از مقطع کارشناسی ارشد به بالاتر حداقل 50 درصد از ملاک ارزیابی و پذیرش دانشجویان بر اساس رزومه پژوهشی-اجرایی که مقالات تخصصی در زمینه تحصیلی از خطوط قرمز و حیاتی آن محسوب می شود.

در یک نگاه

اطلاعات دوره آموزشی مقاله نویسی تخصصی در صنایع غذایی

 مدرس دوره

دکتر محمد گنجه

 مدت زمان دوره

600 دقیقه

  فرمت آموزش

ویدئو

 نحوه دسترسی به دوره

ویدئوهای دانلودی و دسترسی مادام العمر

  پشتیبانی 

در واتساپ گروهی ساخته می‌شود تا دانش‌پذیران در گروه سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند؛ در این گروه با مدرس دوره در ارتباطید و میتوانید به صورت خصوصی هم سوالاتتان را مطرح کنید.

 هزینه شرکت در دوره

197 هزار تومان

 هدفگذاری دوره

تبدیل دانش پذیران به متخصصان پژوهش و مقاله نویسی با آموزش ابتذایی ترین تا حرفه ای ترین نکات به صورت تصویری و قابل اجرا

×
×

سبد خرید

[contact-form-7 404 "Not Found"]