دعوت به همکاری

در هر جای کشور که هستید می‌توانید عضوی از تیم تخصصی آکادمی فن و فود شوید و دانش و تجربیات خود را به در این بستر ارائه نمائید.

همه شما متخصصین و صاحبان تجربه به این ضیافت علمی دعوتید!!

برای کسب اطلاعات تکمیلی همین صفحه را تا انتها ببینید

فراخوان همکاری با آکادمی تخصصی فن و فود

فن و فود، پلی بین تجربیات ارزشمند متخصصین و فعالان صنعت غذا با دانشجویان و علاقمندان به این حوزه است. اگر شما نیز تمایل دارید تجربه؛ دانش و توانایی های خود را در این مسیر به کار گرفته و از آن استفاده نمائید با افتخار از شما جهت عضویت در تیم آموزش و مشاوره آکادمی تخصصی فن و فود دعوت می شود. لطفا فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال کنید؛ به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی به انتهای همین صفحه مراجعه کنید و اگر ابهامی داشتید تیم پشتیبانی مجموعه تمام وقت آماده پاسخگویی هستند؛ در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید از طریق شماره 09224709277 (واتساپ) با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه همکاری آموزشی-مشاوره ای با آکادمی تخصصی فن و فود

چرا این همکاری را ارزشمند یافتیم؟

با توجه به گستردگی صنعت غذا و حجم زیاد اطلاعاتی که مورد نیاز فعالان و دانشجویان صنایع غذایی هست، در اقدامی ابتکاری قصد داریم پلی بین متخصصین و افراد با تجربه از یک سو و نو ورودان به این صنعت از سوی دیگر ایجاد کنیم. در همین راستا از تمام متخصصینی که این قابلیت و تخصص را در خود می بینند که بتوانند در بخش خاصی از صنعت غذا و زمینه های وابسته به آن اطلاعات و تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار دهند دعوت به همکاری می گردد.

به چه نحوی می توانیم همکاری داشته باشیم؟

 این همکاری می تواند به صورت انتقال تجربیات و تخصص مدرس در قالب فایل های ضبط شده ویدئویی، صوت، متن یا برگزاری وبینارهای آنلاین باشد و مسلما محتواهایی قابلیت عرضه در این بستر را خواهند داشت که از کیفیت و استاندارهای لازم و مورد تایید آکادمی برخوردار باشند.

همچنین در بخش مشاوره نیز اساتید و افراد با تجربه که در صنعت، ماکز آزمایشگاهی و یا دانشگاه مشغولند می توانند عضو شوند و با در ج مشخصات آنها در وبسایت به عنوان مشاورین تخصصی، فعالان صنعت غذا را از اطلاعات ارزشمند خود بهرمند سازند.

درصد دریافتی مدرسین از فروش دوره های آموزشی چگونه است؟

محتواهای ارائه شده توسط اساتید و مدرسین عزیز اگر به‌صورت انحصاری در آکادمی فن و فود عرضه شود، ٪75 از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد و در صورتی که محتوا در خارج از اکادمی فن وفود نیز به صورت آنلاین منتشر شود، ٪50 از فروش به تولیدکننده تعلق خواهد شد.

تسویه حساب با مدرسین به چه صورت است؟

تعداد فروش و درآمد مدرسین و مشاورین عزیز به صورت شفاف و برخط در وبسایت آکادمی مشخص است و بر همین اساس در تاریخ پانزدهم هر ماه با درخواست آنها و در صورتی که در آمد حاصله بیش از ۱۰۰ هزارتومان باشد تسویه حساب بلافاصله انجام خواهد شد.

ارزش گذاری محتوا چطور انجام می شود؟

ارزش گذاری (قیمت گذاری) محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها خواهد بود و آکادمی تنها به صورت پیشنهاد و مشاوره می تواند نظرات خود را در اختیار مدرسین قرار دهد و نهایتا تصمیم با خود تولیدکننده دوره خواهد بود. همچنین امکان تغییر قیمت در هر مرحله ای در صورت تمایل ممکن می باشد.

چند نکته دیگر….

در صورت نهایی شدن همکاری فرمت آموزش و فایل های پاورپوینت آماده جهت تهیه دوره های آموزشی در اختیار مدرسین عزیز قرار خواهد گرفت.

موضوعات آموزش و دوره هایی که مدرسین در نظر دارند می تواند با پیشنهاد خود مدرس و در صورت نیاز با مشاوره و انتقال تجربیات اعضای آکادمی نهایی شود.

ما تلاش خود را خواهیم کرد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پاسخ کلیه درخواست‌ها را بدهیم؛ به طور معمول، زمان پاسخگویی به هر درخواست، حداکثر ۳ روز کاری است.

فرم پیشنهادیه دوره آموزشی

از فرم پیشنهادیه دوره آموزشی ارائه شده در این بخش می توانید برای ارائه اولیه ایده خود استفاده کنید.

از طرح کردن ایده های خود غفلت نکنید؛ خیلی ها نیازمند دانش و تجربه های کاربردی شما هستند.

همچنین ما سعی خواهیم کرد با انتقال تجربیات در زمینه تهیه دوره های آموزشی انلاین و ارائه راهکارهایی به نهایی سازی و شکل دهی ایده شما به صورت یک دوره آموزشی قابل انتشار کمک کنیم.


×
×

سبد خرید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.