• آکادمی تخصصی فن و فود

فلسفه استارت پروژه فن و فود

بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان صنایع غذایی در دو جنبه بسیار کاربردی اطلاعات کاملی در مورد رشته صنایع غذایی ندارند:

1-مهارت های لازم برای موفقیت در صنایع غذایی

2-پتانسیل‌ها و بازارکار (اشتغال و کارآفرینی) در صنایع غذایی

بر همین اساس بر آن شدیم تا با توجه به تجربیات چندین ساله و مطالعاتی که در این حوزه داشتیم، بستری را برای آموزش و روشنگری عملی برای متخصصین و فعالان این رشته ایجاد کنیم.

هدف…..

بنابراین هدف از راه اندازی این مجموعه تهیه و ارائه کلکسیونی آنلاین از تمام نیازهای یک متخصص صنایع غذایی در قالب ویدئوهای آموزشی است. سعی شده است هر دو رویکرد دانشگاهی و صنعتی در این راستا مورد توجه قرار گیرد و نیازمندی های یک متخصص صنایع غذایی هم در زمینه تحقیقات و مطالعات تئوریک و دانشگاهی و هم در حوزه شغلی و کاربردی تا حد ممکن فراهم گردد.

وجه تمایز

وجه تمایز آکادمی فن و فود پرداختن به دغدغه های واقعی و اصطلاحا کف بازاری در بین دانشجویان و فارغ التحصیلان صنایع غذایی است تا هم مسیر تحصیل را بهتر و با انگیزه بیشتر طی کنند و هم توانایی های لازم برای بازارکار را کسب نمایند.

همکاری

بستر همکاری ما با تمام متخصصین و صاحبان فن و تجربه کاملا فراهم است؛ بی شک هر یک از متخصصین صنعتی و دانشگاهی این رشته تجربیات و دانشی دارند که برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان ارزشمند و کاربردی است؛ در آکادمی فن و فود با چارچوب های کاملا روشن این امکان برای ارائه آنلاین این مهارت ها فراهم است.

دکتر محمد گنجه

ما اینجا هستیم تا دغدغه‌های فعالان حوزه صنایع غذایی را به شکل عملی و کاربردی پاسخ دهیم.

در کنار هم بیاموزیم، رشد کنیم و فردای بهتری را بسازیم.

مدیر و موسس آکادمی فن و فود

دکتر محمد گنجه

پیشنهادات و نظرات شما فعالین این حوزه میتواند به پربارتر شدن و غنای مجموعه کمک شایانی کند؛ بنابراین لطفا ما را از نظرات ارزشمند خود بی نسیب نگذارید. از طریق راه‌های تماس با ما و نیز فرم زیر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

×
×

سبد خرید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.