مجوزهای مرکز

آموزشی-پژوهشی فن و فود


مجوز آموزش حضوری از سازمان غذا دارو

  • آکادمی تخصصی فن و فود مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی حضوری در حوزه محصولات غذایی و آشامیدنی با امتیاز بازآموزی برای مسئولین فنی در سراسر کشور است.
مجوز آموزش غذا دارو در صنایع غذایی

مجوز آموزش غیر حضوری (مجازی) از سازمان غذا دارو

  • آکادمی تخصصی فن و فود مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی غیر حضوری (مجازی) در حوزه محصولات غذایی و آشامیدنی با امتیاز بازآموزی برای مسئولین فنی در سراسر کشور است.
مجوز آموزش غذا دارو در صنایع غذایی

پروانه ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه صنایع غذایی از وزارت صنعت معدن و تجارت

آکادمی تخصصی فن و فود با اخذ پروانه فنی مهندسی در حوزه صنایع غذایی و با تجربیات ارزشمند امور مشاوره و عارضه یابی و بهبود در صنعت غذای کشور

پروانه فنی مهندسی صنایع غذایی آکادمی تخصصی فن‌وفود

مجوز فعالیت آموزشی مجازی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آکادمی تخصصی فن و فود با کسب لوگوی طلایی ساماندهی فعالیت مجازی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. داشتن این لوگو به معنای تایید احراز هویت صاحب وبسایت و صلاحیت وی بری فعالیت مجازی می باشد. با این لوگو در واقع نظارت کامل بر وبسایت و فعالیت های آن صورت میکیرد و تراکنش های صورت گرفته در آن در مجامع رسمی قابل طرح و پیگیری است.

مجوز آموزشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اینماد – نماد اعتماد الکترونیک Enamad

نماد اعتماد الکترونیکی نشان دهنده صلاحیت و اعتبار یک سایت است. اینماد یک نمایه ای از نهاد توسعه تجارت الکترونیکی است که برای اعتماد سازی، جلب توجه مخاطبان و جلب اطمینان مورد استفاده قرار می گیرد. این نماد از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. اطلاعات اصلی سایت فروشگاه آنلاین با توجه به آیین نامه های اجرایی توسط اینماد گرفته می شود و پس از بررسی درستی کار، کد نماد اعتماد الکترونیکی را ارسال می کنند.

اینماد آمکادمی تخصصی فن و فود

×
×

سبد خرید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.