راهکارهایی برای اشتغال و کارآفرینی از طریق پایان‌نامه صنایع غذایی

در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که چطور از طریق انتخاب موضوع پایان نامه صنایع غذایی می توان کارآفرینی کرد و یا راحت‌تر استخدام شد…

این مقاله را بخوانید و ویدئوی انتهای صفحه را هم ببینید….

پایان نامه صنایع غذایی

راهکارهای افزایش کیفیت (شغلی و تحصیلی) پایان نامه ارشد صنایع غذایی

یکی از بهترین راهکارها برای کاربردی سازی پایان نامه صنایع غذایی و تبدیل آن به پلی برای اشتغال و کارآفرینی، تعیین موضوع در تعامل با صنعت است. معمولا در هر منطقه ای از کشور پتانسیل های بومی خاصی وجود دارد و اکثر صنایع و واحدهای تولیدی یا بسته بندی نیز متمرکز بر مزیت خاصی هستند که قابلیت پیاده سازی و اجرای بیشتری در آن شهرستان یا استان دارد.

جهت انتخاب موضوع پایان نامه چه در مقطع کارشناسی ارشد و چه مقطع دکترای صنایع غذایی می‌توان از این شانس استفاده کرد و با اندکی تحقیق و تسلط بر مزیت‌های نسبی منطقه بهینه ترین موضوع را انتخاب کرد و از مزایای آن بهره مند شد.

حالا شاید بپرسید این موضوع چه مزیتی می‌تواند داشته باشد؟

دو مزیت عمده را می‌توان تعریف کرد:

چاپ راحت‌تر مقاله در نشریات معتبر و تقویت رزومه تحصیلی و شغلی

نکته مهمی که در این زمینه باید مورد توجه قرار داد این است که مقالات تدوین شده بر اساس پروژه های صنعتی و در مقیاس واقعی بسیار رات‌تر و سریعتر در تاپ‌ترین مجلات چاپ می‌شوند و داوری آنها با کمترین ایراد مواجه است. در واقع در اسکیل صنعتی انجام شدن تحقیق یک امتیاز بالا برای اثبات اصالت و کاربردی بودن آن است و همین امر استقبال نشریات معتبر برای پذیرش و چاپ آنها را موچب می‌شود.


امکان استفاده از مزایای اقتصادی و یا تجهیزات و مواد شیمیایی کارخانه یا واحد صنعتی

معمولا زمانی که شما در یک واحد صنعتی مشغول به فعالیت پژوهشی می شوید مخصوصا اگر در راستای رفع نیازهای آن واحد یا کارفرما فعالیت کنید علاوه بر امکان شما برای استفاده از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و خط تولید (به صورت رایگان)؛ می‌توانید از کمک هزینه های مالی آن مجموعه نیز برخوردار شوید که در تسهیل کارتان و همچنین بهبود کیفیت آن تاثیرگذار خواهد بود.


برای تکمیل مبحث و جافتادن موضوع ویدئوی زیر را هم با دقت ببینید….

×
×

سبد خرید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.