وبینار تخصصی فرایند تولید در یک واحد صنعتی لبنیات

در این صفحه توضیحات کامل و امکان دانلود وبینار تخصصی بسیار پرمحتوا و کاربردی که در مورد صنعت لبنیات و اصول حاکم بر یک واحد لبنی کارگاهی و کوچک می باشد در دسترس شماست

محتویات دوره آموزشی

ویدئو، صوت و جزوه متنی کامل وبینار

مدت زمان دوره

150 دقیقه

نوع دسترسی

فایل دانلودی و دسترسی مادام العمر

چرا باید صنعت لبنیات را یاد بگیریم….

فرایند تولید در یک واحد صنعتی لبنیات یکی از پیچیده‌ترین مباحث در بین تکنولوژی‌های مختلف تولید و فراوری محصولات غذایی است؛ در صنایع دیگر حساسیت فساد بالا و زمان محدود برای انجام فرایند روی ماده خام اولیه و همچنین زمان ماندگاری کوتاه برای محصول تولیدی خیلی کمتر از صنعت لبنیات است. به عبارت دیگر یک متخصص یا مسئول فنی در صنعت لبنیات حق اشتباه ندارد و یک خطا هر چند کوچک می تواند منجر به ضایعات بسیار بالای محصول و بار اقتصادی سنگین برای کارخانه شود.

بنابراین مسئولیت کنترل کیفیت و مدیریت تولید در یک واحد تولیدی امری خطیر و حساس می باشد که باید بدون حتی اشتباهات کوچک انجام گیرد و این امر مستلزم آگاهی کامل پرسنل مسئول از خصوصیات ماده خام اصلی اولیه یعنی شیر، روند فرایند محصولات تولیدی، دستگاه‌ها، اصول پایش فرایند و نقاط بحرانی و حساس در خط تولید می باشد.

مسئولیت ما….

آکادمی تخصصی فن و فود با علم به این نیاز که در پاراگراف قبل ذکر شد؛ در صدد است با برگزاری وبینارهایی و با استفاده از ظرفیت تجربی و اجرایی افراد صاحب نظر و متخصص در این صنعت این مهم را تا حدودی برای دانشجویان و فعالان این حوزه تسهیل کند. در همین راستا….

اولین وبینار در تاریخ ۲۰ اسفندماه 1399 برگزار گردید و استقبال و بازخوردی که شکل گرفت نیز گواه این مطلب بود که در این زمینه نیاز به فعالیت بیشتری می باشد.

در این وبینار که با تدریس جناب مهندس فتاحی از متخصصین بنام و افراد بسیار با تجربه در صنعت لبنیات انجام شد؛ مطالب ارزنده ای از جزئیات عملیاتی در صنعت، روند ورود مواد اولیه؛ دستگاه ها؛ اصول بهداشتی و مدیریت تولید محصولات، کنترل کیفیت و روندهای تولید و عرضه فراورده های لبنی بیان گردید. در انتها نیز پاسخ سوالات اجرایی و کاربردی که برای افراد حاضر در وبینار مطرح شده بود به شکل کامل مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

با توجه به ارزشمندی بسیار زیاد مطالب ذکر شده و گره گشایی که می تواند برای فعالان این حوزه و دانشجویان عزیز داشته باشد بر آن شدیم تا بستری برای دسترسی کاربران و همراهان گرامی آکادمی فن و فود به این جلسه به شکل کامل و با کیفیت فراهم کنیم.

این وبینار نزدیک به ۱۵۰ دقیقه به طول انجامید که ثانیه به ثانیه آن حاوی نکات طلایی و کاملا کاربردی بود.

بررسی روند تولید در یک واحد تولیدی لبنیات

ارزیابی مواد اولیه ورودی به کارخانه

فرمولاسیون محصولات

ماشین آلات و تکنولوژی تولید

کنترل کیفیت محصولات لبنی

نقاط بحرانی و کنترل فرایند محصولات

اطلاعات کلی وبینار آموزشی

 مدرس دوره

جناب آقای مهندس فتاحی

سوابق مدرس

از افراد با تجربه در صنعت لبنیات

 مدت زمان 

150 دقیقه

 فرمت 

ویدئویی به همراه های فایل های صوتی و متنی تکمیلی

  نوع دسترسی

دانلود فایل ها و دسترسی مادام العمر

 پشتیبانی 

پشتیبانی 6 ماهه از طریق واتساپ 09224709277 و ایمیل fanofood.ir@gmail.com

 هزینه آموزش

29 هزار تومان

محتوا

ویدئوی وبینار محصولات لبنی به مدت ۱۵۰ دقیقه (در سه پارت مجزا)        

فایل صوتی کامل وبینار محصولات لبنی به مدت ۱۵۰ دقیقه        

پاورپوینت آموزشی مدرس به صورت فایل متنی

این دوره به شما کمک می‌کند تا با روند تولید در یک واحد لبنی کوچک آشنا شوید و ذهنیتی روشن در این حوزه پیدا کنید.

روش اول: از طریق لینک زیر به صورت پرداخت آنلاین مستقیم و دانلود فوری تمام فایل ها

روش دوم: واریز هزینه به شماره کارت (بانک سپه) ۵۸۹۲۱۰۱۰۶۹۸۷۰۶۷۹ به نام محمد گنجه و ارسال فیش واریزی از طریق واتساپ به شماره ۰۹۲۲۴۷۰۹۲۷۷ جهت دریافت لینک دانلود فایل ها

×
×

سبد خرید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.